Warszawa

(+48) 22 575 86 00

Łódź

(+48) 42 636 41 33

Menu

Comarch ERP 4.0 - więcej niż system ERP

Pojęcie Comarch 4.0 nawiązuje do 4 głównych obszarów, które dla przedsiębiorcy mogą stanowić źródło przewagi konkurencyjnej i rozmaitych korzyści. Te obszary to:

  1. PRZEWAGA FUNKCJONALNA NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ COMARCH ERP umożliwiających częściową lub całkowitą automatyczację procesów biznesowych (BPM) i dostarczających narzędzi wspierających podejmowanie decyzji (Business Intelligence).
  2. MOBILNOŚĆ - oferta Comarch obejmuje szereg aplikacji mobilnych zintegrowanych z systemem Comarch ERP. Dzięki nim swoje zastosowanie w biznesie znajdują smartfony, tablety i kolektory danych. W nowoczesnej firmie upraszczają one dowolnym osobom w firmie (od właściciela, przez handlowca aż do magazyniera) wykonywanie codziennych obowiązków niezależnie od miejsca i pracy.
  3. CHMURA COMARCH - dla tych, dla których korzystne jest korzystanie z oprogramowania, usług czy przestrzeni dyskowej dostępnej online na serwerach Comarch Data Center.
  4. SPOŁECZNOŚĆ - w wizji Comarch swoje miejsce w biznesie znajdują także tworzone w sieci społeczności. Platforma Społeczność Comarch ERP (spolecznosc.comarch.pl) jest miejscem dzielenia się pomysłami, wnioskami i wiedzą pomiędzy specjalistami Comarch, partnerami i klientami. Daje ona także użytkownikom oprogramowania możliwość realnego wpływania na rozwój produktów z oferty Comarch ERP, tak, aby w jak największym stopniu odpowiadały one wymaganiom i potrzebom rynku.

O czym każdy powinien pamiętać to fakt, że Comarch ERP 4.0 to więcej niż oprogramowanie ERP: Comarch ERP 4.0 to cała paleta zintegrowanych narzędzi informatycznych, pozwalających rozwijać i prowadzić biznes w nowoczesny, łatwy, zorganizowany i wydajny sposób. Spośród nich wybierzesz zestaw optymalny dla profilu firmy. Niemniej system zarządzania Comarch ERP pozostaje elementem centralnym całego pakietu.

Comarch ERP 4.0 to:

EFEKTYWNA SPRZEDAŻ W INTERNECIE
Comarch ERP e-Sklep dla sektora B2C, platforma B2B czy bezpłatna platforma wszystko.pl umożliwiają sprzedaż hurtową i detaliczną przez internet; rozwiązania Comarch ERP współpracują z popularnymi platformami aukcyjnymi i porównywarkami cen;

MOBILNOŚĆ - SYSTEM ERP W KIESZENI
Comarch ERP wyróżnia szerokie zastosowanie urządzeń i aplikacji mobilnych, zarówno w obszarze Business Intelligence jak i sprzedaży czy zarządzania magazynem;

KOMUNIKACJA W RAMACH SPOŁECZNOŚCI
Uczestnicząc w Społeczności Comarch ERP klienci Comarch ERP mogą dzielić się wiedzą i pomysłami na rozwój oprogramowania. Z kolei Społeczność iKsięgowość24 skupia biura rachunkowe i kancelarie podatkowe, pozwala im na prezentację swojej oferty w sieci oraz kanał dotarcia do potencjalnych klientów, poszukujących profesjonalnych usług księgowych;

SMART OBJECTS
Systemy Comarch ERP odpowiadają na rynkowe trendy takie jak Internet Rzeczy czy Produkcja 4.0. W zależności od potrzeb i własnej wizji biznesu możesz, dzięki urządzeniom takim jak Comarch Beacon, prowadzić np. spersonalizowany marketing (automatyczne i spersonalizowane treści wysyłane wprost urządzenia mobilne Twojego klienta/kontrahenta) lub obsługę Rejestratorów Czasu Pracy w Comarch ERP e-Pracownik. Możesz także optymalizować i automatyzować proces produkcji, doposażając posiadane urządzenia produkcyjne w urządzenia monitorujące wybrane parametry i skomunikowane z modułem produkcyjnym w systemie Comarch ERP.

BEZPIECZEŃSTWO I SYNCHRONIZACJA DANYCH
Automatycznie tworzone kopie zapasowe, synchronizacja i ochrona danych, dostęp przez internet z dowolnych urządzeń do aplikacji lub plików danych, zarządzanie przestrzenią dyskową, umożliwienie pracy grupowej na dokumentach - to tylko niektóre z dostępnych możliwości (iBard24, Comarch Data Center, usługi Comarch Cloud);

BI - USPRAWNIENIE PROCESU DECYZYJNEGO
Narzędzia Business Intelligence umożliwiają szybkie przetwarzanie danych i dostarczanie na czas istotnych informacji w postaci czytelnych raportów, analiz, wykresów. Dane historyczne, uśrednione dane GUS dla branży czy benchmark to cenny punkt odniesienia dla oceny kondycji firmy i podejmowania decyzji;

EFEKTYWNE PROCESY
Wbudowane w system mechanizmy Business Process Management (BPM) umożliwiają modelowanie, zarządzanie i automatyzację procesów. To przekłada się na sprawny, uporządkowany przepływ informacji i wyższą wydajność pracy. Systemy Comarch ERP, budowane i rozwijane w oparciu o 23 lata doświadczeń na rynku, zawierają szereg gotowych, predefiniowanych procesów, zweryfikowanych w praktyce i uznanych za branżowe standardy. Jednak wciąż pozostawiają duży margines elastyczności. Procesy można definiować, automatyzować, modyfikować. Wszystko w zależności od potrzeb i kreatywności użytkowników. Szczególnym przypadkiem jest Comarch ERP Altum - system klasy ERP 4.0 i pierwsza na rynku inteligentna i całkowicie elastyczna platforma biznesowa.
 

Pomoc
Polityka prywatności