Warszawa

(+48) 22 575 86 00

Łódź

(+48) 42 636 41 33

Menu

Rozwiązania mobilne w firmie? Zapraszamy na webinarium!

2018-06-25

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w najbliższym webinarium Comarch, poświęconemu rozwiązaniom mobilnym. Odbędzie się ono w czwartek 28 czerwca o godz. 11:00. Będzie i praktycznie, i merytorycznie.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa: będzie możliwość zadawania pytań na bieżąco za pośrednictwem czat. Sami Państwo pokierujcie rozmową - bo to Wy wiecie najlepiej, co jest dla Was aktualnie najbardziej istotne lub co budzi najwięcej obaw. W końcu "Kto pyta, nie błądzi". Mamy nadzieję, że wiedza przekazana podczas webinarium okaże się dla wszystkich uczestników równie użyteczna, co inspirująca.

O praktycznej stronie pracy w systemie opowie pan Leszek Karpiuk z Temar Sp. z o.o. Z kolei prelegenci Comarch zaprezentują zmiany i funkcjonalności wprowadzone w najnowszych wersjach Comarch Mobile. Jak widać, zarówno użytkownicy Comarch Mobile, już zaznajomieni z tymi narzędziami, jak i Ci dopiero rozważający zastosowanie rozwiązań mobilnych w swoich firmach, będą mogli znaleźć tu treści interesujące dla siebie.

Rejestracja jest dostępna na stronie: http://webinary.comarch.pl/mobilne-rozwiazania-dla-twojej-firmy/

Zapraszamy raz jeszcze!

Pomoc
Polityka prywatności