Warszawa

(+48) 22 575 86 00

Łódź

(+48) 42 636 41 33

Programista C# .NET

miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: OP036W

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój aplikacji, dopisywanie aplikacji wspomagających systemów Comarch ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (absolwenci szkół/uczelni ostatnich lat mile widziani)
  • Znajomość SQLa, relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server 2008, 2012. 2014)
  • Znajomość środowisk MS Visual Studio .NET i ASP.Net
  • Umiejętność programowania w C#, C++
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, sumienność

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność tworzenia raportów w Crystal Reports
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości i rachunkowości oraz zasad obiegu dokumentów handlowych i magazynowych

Oferujemy:

  • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę
  • udział w ciekawych projektach informatycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego, osiągnięcia kolejnych szczebli w karierze zawodowej w nowocześnie zarządzanej firmie będącej liderem w skali kraju w zakresie wdrożeń Systemów Zarządzania ERP produkowanych przez firmę COMARCH
  • pakiet specjalistycznych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
  • duży wpływ na kształtowanie środowiska pracy

Poszukujemy osób dynamicznych i samodzielnych, które cenią sobie zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, posiadają w sobie ukryte talenty, których nie mogą realizować w obecnej pracy, a potrafią tworzyć zgrany zespół i efektywnie w nim pracować.

Naszym pracownikom oferujemy wyzwania zawodowe i możliwości samorealizacji oraz szansę zdobycia cennej wiedzy informatycznej i biznesowej.

CV oraz list motywacyjny proszę przesłać mailem na adres praca@t2s.pl
W tytule wiadomości proszę podać imię, nazwisko i numer referencyjny OP036W.

Pomoc
Polityka prywatności