Warszawa

(+48) 22 575 86 00

Łódź

(+48) 42 636 41 33

Konsultant Wdrożeniowy FK

specjalność: finanse i księgowość
miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: OP037W

Opis stanowiska:

  • Konsultant/-ka wdrożeniowy/-a będzie wspierać zespoły projektowe oraz zespoły wsparcia w zadaniach wdrożeniowo-szkoleniowych

Obowiązki:

  • przeprowadzanie wdrożeń, konsultacji i szkoleń z zakresu Systemów Zarządzania ERP (Comarch ERP) u klientów
  • doradztwo w zakresie oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania Systemów Zarządzania Comarch ERP

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomość oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem,
  • znajomość zagadnień Business Intelligance
  • doświadczenie we wdrażaniu Systemów Zarządzania ERP oraz znajomość bazy danych MS SQL
  • doświadczenie i sukcesy w dziedzinach niezwiązanych z informatyką, a dotychczasową pracą (np. osiągnięcia w księgowości, zarządzanie sprzedażą itp.)
  • znajomość prowadzenia wdrożeń i szkoleń

Oferujemy:

  • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę
  • udział w ciekawych projektach informatycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego, osiągnięcia kolejnych szczebli w karierze zawodowej w nowocześnie zarządzanej firmie będącej liderem w skali kraju w zakresie wdrożeń Systemów Zarządzania ERP produkowanych przez firmę COMARCH
  • pakiet specjalistycznych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
  • duży wpływ na kształtowanie środowiska pracy

Jeśli:

  • pracujesz jako asystent/-ka księgowej
  • pracujesz jako młodszy/-a księgowy/-a
  • zajmujesz się ewidencją dokumentów w biurze rachunkowym/przedsiębiorstwie
  • tworzysz zestawienia i raporty finansowe dla kierownictwa

    a znudziła Cię ta praca, szukasz rozwoju i motywacji DOŁĄCZ DO NAS. Poszukujemy osób dynamicznych i samodzielnych, które cenią sobie zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, posiadają w sobie ukryte talenty, których nie mogą realizować w obecnej pracy, a potrafią tworzyć zgrany zespół i efektywnie w nim pracować.

Naszym pracownikom oferujemy wyzwania zawodowe i możliwości samorealizacji oraz szansę zdobycia cennej wiedzy biznesowej.

CV oraz list motywacyjny proszę przesłać mailem na adres praca@t2s.pl
W tytule wiadomości proszę podać imię, nazwisko i numer referencyjny OP037W.

Pomoc
Polityka prywatności